Videoprezentace křesťanské hudby a diskotéka na Stražisku PDF Tisk E-mail
Napsal Lucie Ševrová   
Sobota, 14. únor 2009
Videoprezentace křesťanské hudby a diskotéka na Stražisku
V pátek 13. Února jsem se s kamarádkou a se setrou vydala na Stražisko, kde konický děkanát pořádal videoprezentaci křesťanské hudby a diskotéku.
Po delší cestě, která byla spojená s menším blouděním a několika komplikacemi (to víte, tři ženy v autě  ), jsme šťastně dorazily na Stražisko. Program v místní sokolovně začínal v 19 hodin, ale my jsme dojely až v osm. Zúčastnilo se asi 50 mladých lidí. Přesto jsme stihly ještě velkou část videoprezentace, kterou uváděl DJ Chosé (známý z TV Noe). Dozvěděly jsme se informace o známých i neznámých interpretech křesťanské hudební scény. Musím říct, že kdybych nevěděla, že jsou to všechno křesťanští interpretové, nevěřila bych. Některé rockové kapely měly velmi osobitý projev. No, chvála Bohu se dá vyjadřovat různými způsoby. 
Po prezentaci následovala diskotéka. Zezačátku to vypadalo, že se mladým moc tancovat nechce, ale postupně se parket na tamější poměry zaplnil. Nejprve jsme se nechtěly dlouho zdržet, ale nakonec jsme na diskotéce zůstaly až do půl dvanácté. Příjemně unavené z „hopsání“ do rytmu písní jsme nasedly do auta a ujížděly k domovu. Domů jsme přijely kolem půl jedné v noci, přestože jsme plánovaly vrátit se kolem desáté.  I když jsem se rozhodla, že pojedu na Stražisko, velmi narychlo, nelituji toho. Jsem ráda, že i moje 13-ti letá sestra viděla, že i křesťané se umí bavit.
Děkujeme animátorům z Konice za vydařenou akci. A já děkuji také Bohu za to, že nás při cestě autem ochránil a že jsme v pořádku dorazily domů.
+ Lucka 
 
< Předch.   Další >
 
© 2018 Děkanát Prostějov
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.