Prázdninové aktivity Klubu SHM Prostějov PDF Tisk E-mail
Napsal Milos   
Čtvrtek, 16. září 2010

Prázdninové aktivity Klubu SHM Prostějov, přinesly úspěch a spokojenost 275 dětem a mladým lidem, kteří se účastnili 12 turnusů prázdninových táborů na základnách Salesiánů na Staré Vodě a na Annabergu v Jeseníkách nebo i na dalších kouzelných místech naší vlastni či dokonce v zahraničí, konkrétně v Rakousku.
Děti prožily zajímavé chvíle uprostřed  krásné přírody a mezi partou dobrých kamarádů, ale také poznali něco z našich křesťanských základů a etiky.
Činnost Klubu salesiánského hnutí mládeže nekončí prázdninovou aktivitou. Mladí lidé i děti se mohou setkávat s  týmem animátorů vedených předsedou  Klubu Otcem Jaroslavem Němcem, každou první a třetí neděli v měsíci v sále nad hlavním kostelem Povýšení svatého Kříže, kde se bude dále  společně tvořit a  připravovat na další volno.

To nás čeká o podzimních prázdninách, na které si Vás dovolujeme pozvat:
Od 26. do 30.října
Děti do 13-ti let: Stará Voda
Bude připravena etapová pohádková hra
Děti od 14-ti let na Annabergu
Bude pro ně připraven zážitkový program v přírodě a také brigáda na opravě domu.
Další informace můžete získat na stránkách klub: animatori.prostějov.cz nebo u  O. Jaroslava Němce SDB na mob.č. 603953727  nebo na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

O našich nejen prázdninových zážitcích se můžete také dozvědět z časopisu INRI, který vydává Římskokatolická farnost Povýšení svatého Kříže a to 3x ročně, na hodové oslavy v září, na  1.adventní neděli a  na velikonoce. Časopis je k dostání v kostelech naší farnosti a možno jej přečíst i na internetových stránkách  farnosti.
Všem školákům, studentům, ale i pedagogům a rodičům a vychovatelům si dovoluji popřát hodně sil a Boží pomoci, trpělivost i radost z dobře vykonaného díla ve škole i mimoškolních aktivitách, kam prázdniny beze sporu patří.

Touto cestou si dovolím poděkovat za Klub SHM za příspěvek  veřejné finanční podpory Města Prostějova ve výši  10 000 Kč  pro rok 2010.

 

MVDr.Zuzana Bartošová
Členka Farní a ekonomické rady a KDU-ČSL.

 

 
< Předch.   Další >
 
© 2018 Děkanát Prostějov
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.