Informace na programy, kroužky a akce, které pro vás od září chystá Centrum pro rodinu Prostějov PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Pondělí, 06. červen 2011

Informace z Centra pro rodinu Prostějov

 

Chceme vás upozornit na programy, kroužky a akce, které pro vás od září chystáme.

Sudé pondělky od 17 do 18 hodin budou probíhat katecheze pro dospělé CESTY K OBZORŮM VÍRY.
 Liché pondělky od 16 do18 hodin jsou vyhrazeny tvořivým dílnám. Pracujeme s keramickou hlínou, papírem, voskem, Fimem, textilem, hedvábím a to vše pouze za 50 Kč.
Poslední dílna v tomto školním roce proběhne 13.6. a budeme vyrábět šperky a drobné předměty z Fima.

Úterní odpoledne budou vyhrazena různým přednáškám, besedám, kurzům či vzdělávání. Tyto akce (viz níže) je možné realizovat, pouze při projeveném zájmu účastníků. Proto se, prosím, přihlaste již nyní.

Úřední dny ve středu a pátek dopoledne jsou určeny mimo úřední jednání také pro všechny, kteří potřebují či chtějí využít služby naslouchání, která vám  alespoň částečně pomůžeme vyprázdnit hlavu i srdce od starostí, obav, pocitů křivdy, viny a nedokonalosti.
Čtvrtek od 16 do 17 hodin se můžete se svými dětmi od 3 do 6 let zapojit do programu křesťanské výchovy ABY MALÉ BYLO VELKÉ. Je možno využít herny MC a dopoledne strávit s dětmi zde či na přilehlém dvorku. Máme snahu, aby následovala alespoň jednou za 14 dní v přilehlém kostele sv. Josefa dětská mše sv.

Od září připravujeme
•    cyklus přednášek RODIČOVSKÉ KOMPETENCE - 5 přednášek pro rodiče (Rodina s dítětem do 3 let, Rodina s dítětem v předškolním věku , Rodina s dítětem ve školním věku,  Sourozenecké konstalace, Příchod dalšího dítěte do rodiny) Kurz je dotován  z Apoštolátního projektu z rozpočtu ASC
•    Kurz Manželské večery - 4x zajímavý večerní program pro manželské páry. (Jak se spolu nenudit, mít hezké fungující manželství a dobré vztahy). Rozdíly ve vzájemné komunikaci mezi mužem a ženou. Poznejte a naplňte své vzájemné potřeby a touhy. Kurz respektuje soukromí každého páru. Cena kurzu: Příspěvek na občerstvení a materiál ke kurzu
•    Přednášku nebo Kurz přirozeného plánování rodičovství - symptotermální metoda. Pro ty, kdo chtějí poznat a přirozeně regulovat svou plodnost - pro páry i jednotlivce. Vhodné i pro páry, které už delší dobu marně touží po děťátku. Cena přednášky (asi 1 hodina): dobrovolný příspěvek. Cena kurzu (2-3 setkání): dle dohody.
•   
Přihlásit se také můžete na kurzy, které jsou v trvalé nabídce:
 Křesťanská výchova aneb Předávání víry v rodině – 4 přednášky (Výchova jako úkol žít pravdivě, Důvěra a úcta jako předpoklad vztahu k Bohu, Autorita v biblickém podání, Bezpodmínečná láska a odpuštění)
 
Kurz Zpět do práce aneb z rodičovské dovolené bez obav  - 3 setkání vám pomůžou zvýšit šance získat si odpovídající práci a profesní uplatnění, odbourat obavy z výběrového řízení, pohovorů s personalisty a managery firmy, zvýšit si sebevědomí, uvědomit si své znalosti, profesní zkušenosti, své kvality a umět je nabídnout svému potenciálnímu zaměstnavateli, zařadit se rychle a bez obav do pracovního procesu

Angličtina - pro děti, obecná, s Biblí

Činnost, programy a aktivity Centra pro rodinu jsou zaměřeny na podporu křesťanského rodinného života tak, jak to formuluje Jan Pavel II. ve Familiaris Consortio: „Církev má kráčet s rodinou a doprovázet ji krok za krokem v různých úsecích jejího vytváření a rozvoje."S přáním všeho dobrého Jitka Havlíčková


Centrum pro rodinu Prostějov o.s.
nám. J. V. Sládka 2
Prostějov - Krasice
PSČ 796 04

Mgr. Jitka Havlíčková
telefon: 731626126
email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
http://www.cprpv.ic.cz/

 

 
< Předch.   Další >
 
© 2018 Děkanát Prostějov
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.